Besøk oss på Facebook!Send oss en mail 

Kontakt oss gjerne for mer info!
SINTEF Manufacturing AS er prosjektledere og kontraktspartner for NCE Raufoss.
Under Bedriftene på toppmenyen finnes linker til bedriftenes hjemmesider.

Generell e-post: post@nceraufoss.no
Postadresse: Postboks 163, 2831 Raufoss
Besøksadresse: Bygning 100, Raufoss Industripark
 

 Svein Terje Strandlie Prosjektleder
Svein Terje Strandlie
svein.terje.strandlie@sintef.no
Tlf: 90101340
Ottar-Henriksen Driftsleder Katapult
Mika Tienhaara
mika.Tienhaara@sintef.no
Tlf: 91105813

Lars-Rognas Leder Forretningsutvikling
Lars Rognås
lars.rognas@sintef.no
Tlf: 40852162

  Styreleder NCE Raufoss
Skjalg Sylte Stavheim, Daglig leder Hexagon Raufoss
skjalg.stavheim@hexagonragasco.com
Tlf: 97795565

Jon-Sandvik Leder Omstillingsmotor
Jon Sandvik
jon.sandvik@sintef.no
Tlf: 91745878


Portrett2 mette

Delprosjektleder for TotAl-gruppen
Mette Foss Dalseg
mette@total-gruppen.no
Tlf: 99246574

 

 

 


 

AKTUELT

Hexagon Ragasco bygde 100 000 gassbeholdere for VW
Hexagon Ragasco bygde 100 000 gassbeholdere for VW. ...
Les mer ›››
Fire millioner til Raufoss-miljøet
Fylkesutvalget har bevilget fire millioner kroner til aktiviteten hos NCE Raufoss i 2018. ...
Les mer ›››
Informasjonsmøte om Omstillingsmotor
Gjennom Omstillingsmotor kan du få hjelp til ditt kompetanseløft. NCE Raufoss fått ansvar innen avansert produksjon, og målet er å bidr...
Les mer ›››
- Gjøvikregionen er vekstmotoren
- Gjøvikregionen befester sin posisjon som motor for vekst og utvikling i Innlandet, sier Innovasjon Norge-direktør. ...
Les mer ›››

NYHETER

Nyhetsbrev