Besøk oss på Facebook!Send oss en mail 

Kontakt oss gjerne for mer info!
SINTEF Manufacturing AS er prosjektledere og kontraktspartner for NCE Raufoss.
Under Bedriftene på toppmenyen finnes linker til bedriftenes hjemmesider.

Generell e-post: post@nceraufoss.no
Postadresse: Postboks 163, 2831 Raufoss
Besøksadresse: Bygning 100, Raufoss Industripark
 

 Svein Terje Strandlie Prosjektleder
Svein Terje Strandlie
svein.terje.strandlie@sintef.no
Tlf: 90101340
Ottar-Henriksen Driftsleder Katapult
Mika Tienhaara
mika.Tienhaara@sintef.no
Tlf: 91105813

Lars-Rognas Leder Forretningsutvikling
Lars Rognås
lars.rognas@sintef.no
Tlf: 40852162

  Styreleder NCE Raufoss
Skjalg Sylte Stavheim, Daglig leder Hexagon Raufoss
skjalg.stavheim@hexagonragasco.com
Tlf: 97795565

Jon-Sandvik Leder Omstillingsmotor
Jon Sandvik
jon.sandvik@sintef.no
Tlf: 91745878


Portrett2 mette

Delprosjektleder for TotAl-gruppen
Mette Foss Dalseg
mette@total-gruppen.no
Tlf: 99246574

 

 

 


 

AKTUELT

Klynger og nettverk i Innlandet
«En næringsklynge er en konsentrasjon av kunnskapsbedrifter - små og store - som samhandler og innoverer gjennom utstrakt grad av ko...
Les mer ›››
Hexagon Ragasco har nådd en ny milepæl
Enda et mål er nådd for Hexagon Ragasco: selskapet feirer at 15 millioner gassbeholdere er solgt over hele verden. ...
Les mer ›››
Utreder mulighet for batterifabrikk i Gjøvikregio
NCE Raufoss og Total Innovation er engasjert i flere prosjekter ved industriell satsing på batteriproduksjon. Nå får partnere penger til ...
Les mer ›››
Profil-Lakkering AS blir en del av Hydal Aluminium
14. September signerte Hydal Aluminium Profiler en avtale om kjøp av samtlige aksjer i Profil-Lakkering AS. Gjennom nesten 30 år har bedri...
Les mer ›››

NYHETER

Nyhetsbrev