Besøk oss på Facebook!Send oss en mail 

Kontakt oss gjerne for mer info!
SINTEF Raufoss Manufacturing AS er prosjektledere og kontraktspartner for NCE Raufoss.
Under Bedriftene på toppmenyen finnes linker til bedriftenes hjemmesider.

Generell e-post: post@nceraufoss.no
Postadresse: Postboks 163, 2831 Raufoss
Besøksadresse: Bygning 100, Raufoss Industripark
 

 Svein Terje Strandlie Prosjektleder
Svein Terje Strandlie
svein.terje.strandlie@sintef.no
Tlf: 90101340
Ottar-Henriksen Leder Katapult
Ottar Henriksen
ottar.henriksen@sintef.no
Tlf: 90144405

Lars-Rognas Leder Forretningsutvikling
Lars Rognås
lars.rognas@sintef.no
Tlf: 40852162

  Styreleder NCE Raufoss
Skjalg Sylte Stavheim, Daglig leder Hexagon Raufoss
skjalg.stavheim@hexagonragasco.com
Tlf: 97795565

Jon-Sandvik Leder Omstillingsmotor
Jon Sandvik
jon.sandvik@sintef.no
Tlf: 91745878


Portrett2 mette

Delprosjektleder for TotAl-gruppen
Mette Foss Dalseg
mette@total-gruppen.no
Tlf: 99246574

 

 

 


 

AKTUELT

Dokka Fasteners og NTNU samarbeider om smarte bolt
Innen fire år skal det bygges et kontrollsenter på Dokka der bolter i hele verden selv skal fortelle når de må vedlikeholdes. ...
Les mer ›››
Fra fyrstikk til katapult
– Den som fortsatt tror på myten om Norge som et industriland i solnedgang, bør gjøre som meg: Ta turen til Raufoss. Næringsminister T...
Les mer ›››
Kronikk: NCE Raufoss 2.0
En kronikk av Christian Hedløv Engh, direktør Innovasjon Norge Innlandet, om "NCE Raufoss 2.0": ...
Les mer ›››
Sparker i gang nytt katapult-senter for vareproduk
I dag ble "Manufacturing Technology Norwegian Catapult Centre" åpnet på Raufoss, en av de to første katapult-sentrene i Norge. Senteret s...
Les mer ›››

NYHETER

Nyhetsbrev