Besøk oss på Facebook!Send oss en mail 

Kontakt oss gjerne for mer info!
SINTEF Raufoss Manufacturing AS er prosjektledere og kontraktspartner for NCE Raufoss.
Under Bedriftene på toppmenyen finnes linker til bedriftenes hjemmesider.

Generell e-post: post@nceraufoss.no
Postadresse: Postboks 163, 2831 Raufoss
Besøksadresse: Bygning 100, Raufoss Industripark
 

 Sverre-Narvesen Prosjektleder
Sverre Narvesen
sverre.narvesen@sintef.no
Tlf: 91540122
Ottar-Henriksen Delprosjektleder Nasjonale roller
Ottar Henriksen
ottar.henriksen@sintef.no
Tlf: 90144405

Lars-Rognas Delprosjektleder Ny Virksomhet
Lars Rognås
lars.rognas@sintef.no
Tlf: 40852162

Emma-OEsterboe Delprosjektleder Kompetanse
Emma Østerbø
Emma.osterbo@sintef.no
Tlf: 40616265

Jon-Sandvik Delprosjektleder FoU
Jon Sandvik
jon.sandvik@sintef.no
Tlf: 91745878


Christopher20Braathen 1

Styreleder NCE Raufoss
Christopher Braathen, fabrikksjef Neuman Aluminium Raufoss
christopher.braathen@raufossneuman.com
Tlf: 99378711

 KariBroberg3

Delprosjektleder Strategi
Kari Broberg
kari.broberg@sintef.no
Tlf: 90042934

 Portrett2 mette Delprosjektleder for TotAl-gruppen
Mette Foss Dalseg
mette@total-gruppen.no
Tlf: 99246574


 

AKTUELT

NCE Raufoss blir nasjonal motor for omstilling
Foto: Innovasjon Norge   Ni industrielle kompetansemiljøer og konsortier fra hele landet har søkt Innovasjon Norge om opptak i Omst...
Les mer ›››
Industriprisen 2017
Torsdag 26. oktober ble Industriprisen 2017 arrangert i regi av ToTal-gruppen og NCE Raufoss. Slik gikk det: ...
Les mer ›››
Prototyp fra Toten kan bli framtidas strømfører
Kapp Aluminium, Hydal Aluminium Profiler, VP-Metall og Sintef Raufoss er alle totenbedrifter som i fellesskap har laget det som kan bli fram...
Les mer ›››
SINTEF Raufoss Manufacturing og NCE Raufoss får N
38 næringsmiljøer fra hele landet har søkt Siva om opptak i den nye ordningen Norsk katapult, blant annet SINTEF Raufoss Manufacturing p...
Les mer ›››

NYHETER

Nyhetsbrev