Besøk oss på Facebook!Send oss en mail 

Kontakt oss gjerne for mer info!
SINTEF Raufoss Manufacturing AS er prosjektledere og kontraktspartner for NCE Raufoss.
Under Bedriftene på toppmenyen finnes linker til bedriftenes hjemmesider.

Generell e-post: post@nceraufoss.no
Postadresse: Postboks 163, 2831 Raufoss
Besøksadresse: Bygning 100, Raufoss Industripark
 

 Sverre-Narvesen Prosjektleder
Sverre Narvesen
sverre.narvesen@sintef.no
Tlf: 91540122
Ottar-Henriksen Delprosjektleder Nasjonale roller
Ottar Henriksen
ottar.henriksen@sintef.no
Tlf: 90144405

Lars-Rognas Delprosjektleder Ny Virksomhet
Lars Rognås
lars.rognas@sintef.no
Tlf: 40852162

Emma-OEsterboe Delprosjektleder Kompetanse
Emma Østerbø
Emma.osterbo@sintef.no
Tlf: 40616265

Jon-Sandvik Delprosjektleder FoU
Jon Sandvik
jon.sandvik@sintef.no
Tlf: 91745878


Christopher20Braathen 1

Styreleder NCE Raufoss
Christopher Braathen, fabrikksjef Neuman Aluminium Raufoss
christopher.braathen@raufossneuman.com
Tlf: 99378711

 KariBroberg3

Delprosjektleder Strategi
Kari Broberg
kari.broberg@sintef.no
Tlf: 90042934

 Portrett2 mette Delprosjektleder for TotAl-gruppen
Mette Foss Dalseg
mette@total-gruppen.no
Tlf: 99246574


 

AKTUELT

HY5 klar for verden med 3D-printet protese
Raufoss-bedrift lanserte protesen sin rett før jul. ...
Les mer ›››
Alma har bestått testen
– det kan gi mange nye arbeidsplasser på Toten ...
Les mer ›››
Dobler ansatte etter økt salg av bildeler
Tysk bildelprodusent satser sterkt på Raufoss. Antall ansatte er mer enn doblet siden 2010, og omsetningen øker kraftig. ...
Les mer ›››
Bil større enn våpen
Bildelprodusenter investerer stort på Raufoss. Nå er det flere som jobber med bil enn med forsvarsprodukter. ...
Les mer ›››

NYHETER

Nyhetsbrev